Меню

Ремонт рульового управління

Ремонт рульового управління

Без справного рульового управління стає неможливим безпечний рух транспортного засобу, тому цю систему можна назвати однією з основних у вантажівках та інших видах транспорту. Виробники автомобілів при розробці і конструюванні приділяють дуже велику увагу цій системі, тому проблеми з рульовим управлінням трапляються рідко, але все ж трапляються. А значить, для відновлення комфортного і безпечного управління необхідно провести діагностику і ремонт рульового управління.

Ремонт рульового управлінняУ компанії “ТСМ-АВТО” є все необхідне для якісної діагностики і ремонту несправностей, пов'язаних з рульовим управлінням з гідравлічним або електричним підсилювачем.

Зазвичай виходить з ладу рульовий гідропідсилювач керма, гідронасос, редуктор, рейка. Найчастішими ремонтними роботами є заміна ущільнювачів, пильників, сальників, підшипників і втулок, і відновлення їх геометрії, антикорозійна обробка та заміна масла. Але бувають поломки і більш серйозного характеру. Встановити точну причину несправності можна за допомогою діагностики.

Автосервіс по ремонту авто “ТСМ-АВТО” володіє всім необхідним обладнанням для діагностики і ремонту системи рульового управління на вантажівках різної вантажопідйомності, на тягачах, автобусах і мікроавтобусах.

Працюємо швидко і професійно, і усуваємо несправність в короткі терміни.

Слідкуйте за станом своєї вантажної техніки, і не забувайте про необхідність періодичного огляду, і тоді вона вас ніколи не підведе.

ІНШЕ

ІНШЕ

    © 2019 «ТСМ АВТО» total time: 0,0616 s query time: 0,0025 s queries: 15