Меню

Ремонт ходової та агрегатів вантажних автомобілів

Ремонт ходової та агрегатів вантажних автомобілів

Ремонт ходової та агрегатівХодова частина в силу свого призначення: вона одночасно має опору автомобіля і повинна розподіляти динамічні навантаження і адаптуватися до рельєфу місцевості та покриття дороги, найбільш швидко піддається зносу.

Від стану ходової частини автомобіля напряму залежить стійкість, маневреність і безпека автомобіля на дорозі. Навіть, невелике пошкодження системи підвіски може призвести до відмови більш важливих елементів і, як наслідок, відмова ходової в цілому.

Тому необхідно регулярно проводить технічне обслуговування вантажних автомобілів і якщо буде виявлений дефект у ходовій частині слід його негайно усунути.

Компанія “ТСМ-АВТО” пропонує обслуговування і ремонт ходової системи та агрегатів будь-якої складності по доступним цінам. Ви можете бути впевнені у високій якості обслуговування і ремонту Вашого автопарку, оскільки обслуговування проходить на сучасному обкладенні, яке рекомендується виробниками вантажних транспортних засобів, використовуються сучасні методи діагностики і проводиться висококваліфікованими спеціалістами. Ремонт автомобілей компанія “ТСМ-АВТО” проводить з використанням оригінальних запасних частин, які є постійно в наявності на нашому складі.

ІНШЕ

ІНШЕ

    © 2019 «ТСМ АВТО» total time: 0,0597 s query time: 0,0021 s queries: 15