Меню

Планове технічне обслуговування автомобіля

Планове технічне обслуговування автомобіля

Планове ТО вантажних автомобілівПланове ТО вантажних автомобілів слід проводити раз на рік або через кожні 10 000 км пробігу. У сервісній книжці міститься графік ТО, перелік робіт, які виконуються у відповідності до пробігу автомобіля та сертифікат кожного ТО. В залежності від марки автомобіля та від виду вантажної техніки графік проведення технічного обслуговування може відрізнятися від вищезазначеного, тому слід дотримуватися інструкцій, вказаних у сервісній книжці.

Досвідчені спеціалісти компанії «ТСМ-АВТО» забезпечать проведення планового технічного огляду Вашого автопарку на найвищому рівні, оскільки в роботі використовується сучасне обладнання для діагностики, а для обслуговування і ремонтів використовують оригінальні запасні частини та спеціалізований інструмент.

Вантажний автомобіль — важлива складова для ведення бізнесу, тому потрібно своєчасно проходити планове технічне обслуговування у професіоналів для того щоб автомобілі Вашого автопарку перевозили вантажі впродовж багатьох років.

ІНШЕ

ІНШЕ

    © 2019 «ТСМ АВТО» total time: 0,0658 s query time: 0,0030 s queries: 15